קידום אתרים אורגני (SEO)

מהו קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני הוא תחום מורכב, שגם ספר שלם לא יספיק להסבירו. בקצרה – קידום אורגני הוא שיפור החשיפה של אתר אינטרנט במנועי החיפוש (גוגל, בינג ושות'). בכל יום מתבצעים מיליארדי חיפושים בגוגל בכל רחבי העולם. בכל חיפוש גוגל בוחרת להראות לנו מספר תוצאות ממומנות (0-7) וכ10 תוצאות אורגניות.

את התוצאות גוגל בוחרת להראות לנו לפי סדר רלוונטיות למה שחיפשנו, כאשר התוצאה הראשונה (האורגנית) הכי רלוונטית, והתוצאה העשירית היא הכי פחות רלוונטית (אחריהן מאות דפים נוספים, אבל בינינו, מי נכנס לעמוד שני בגוגל?).

אוקי, אז הבנו שגוגל מציגה את התוצאות הרלוונטיות ביותר, אבל איך היא מחליטה מה רלוונטי?

האינטרנט מכיל מיליארדי דפי אינטרנט. על מנת לדרג את כל הדפים, לפי איזה דף רלוונטי לאיזה תחום, מעסיקה גוגל מיליוני גמדים קטנים הסורקים את דפי האינטרנט בכל יום ומתחילים לדרגם לפי מאות פרמטרים שונים. אוקי אולי לא גמדים קטנים, קצת נסחפנו בהסבר – רובוטים. הרובוטים (זחלנים) של גוגל סורקים את דפי האינטרנט באופן תמידי, ומדרגים אותם לפי אלגוריתם המבוסס בינה מלאכותית המשתנה באופן תמידי, וסודי יותר מהמתכון של קוקה-קולה.

אז איך עושים רושם על הרובוטים?

כמו שעושים רושם על בן אדם. אנו צריכים לשאול את עצמינו שתי שאלות – "מה אני אומר על עצמי?" ו- "מה אחרים אומרים עלי?"

מה אני אומר על עצמי?

תוכן איכותי ועשיר

אתר מותאם לנייד

מהירות טעינה מהירה

מבנה קישורים נכון

שימוש נוח באתר

קוד תקין ומותאם למנועי חיפוש

מה אחרים אומרים עלי?

אילו אתרים ממליצים עלי?

כמה מחפשים אותי בגוגל?

כמה האתר שימושי?

בסדר הבנו, צריך תוכן איכותי, כמה קישורים ומחר נוכל לגרוף עשרות אלפי לקוחות מהחיפושים בגוגל… אם זה רק היה כזה קל

לרובוטים אומנם אין מוח אנושי, אך טיפשים הם לא. ישנם עוד מאות פרמטרים שלפיהם גוגל מדרגת אתרים, שכולם עובדים לפי מימד הזמן ובשביל להסביר זאת ניתן דוגמה קלה:

אם יום אחד היה קם מועמד חדש לכנסת שאינכם מכירים, ומספר רב של חברי כנסת היו טוענים שהוא האדם המתאים ביותר להיות ראש הממשלה, האם הייתם סומכים עליו? סביר להניח שלא. ומה לגבי חבר כנסת שלאט לאט צובר את תמיכת חבריו ומוכיח את עצמו בפעילויות שביצע בשטח לאורך מספר שנים, האם במקרה כזה הייתם סומכים עליו יותר? כמובן. כך עובדים הרובוטים, פעילויות מהירות של קידום אתרים מזוהות ע"י הרובוטים כמניפולציה ובכך מונעות מהאתר להתקדם בתוצאות החיפוש. על מנת להשיג תוצאות איכותיות בקידום אתרים צריך להשקיע זמן רב בפעילות איכותית וממושכת, לרוב 3-6 חודשים בשביל תוצאות מינימליות מורגשות, ומינימום של שנה על מנת להגיע לתוצאות משמעותיות ביותר (מעל 10,000 גולשים חדשים בשנה).

האם קידום אתרים מתאים לי כרגע?

נתחיל בזה שקידום אתרים מתאים לכל בעל אתר. בתור בעלי עסקים, יש לקוחות שמחפשים אותנו, אם לא נספק להם תוכן איכותי, הם יחפשו מישהו אחר.

למי זה הכי מתאים ומתי? ולמי לא?

מבחינת תחום עיסוק:

קידום אתרים הוא "פרסום מונחה כוונה", מתאים ביותר לבעלי עסקים בעלי מוצר או שירות שיש לו ביקוש בשוק ויש לקוחות שמחפשים את שירותיו/מוצריו והוא אינו "ממציא שוק". עבור עסקים בעלי מוצר או שירות ייחודי מומלץ תחילה להגיע לקהלים חדשים בפלטפורמות פרסום אחרות כגון פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב וכו'.

מבחינת תקציב:

לפני כניסה לתהליך של קידום אורגני חייב להבין שזהו תהליך שלוקח זמן. על העסק להיערך לכך שבחצי שנה הראשונה החזר ההשקעה יהיה נמוך, ולא יהיו לקוחות רבים שיגיעו מהפעילות השיווקית. בקידום אתרים קוצרים את הפירות לרוב רק אחרי שנה שלמה. אין לנו עניין ב"מכירת חלומות", כמו בכל פעילות שיווקית ישנו "סיכון" בהשקעה, אך לטווח הרחוק קידום אורגני היא צורת הפרסום היעילה והרווחית ביותר בדיגיטל כיום.

המחירים של קידום אתרים משתנים מאוד, ובדרך כלל תלויים באיכות הפעילות שמתבצעת עבור האתר, איכות התכנים ואיכות הקישורים החיצוניים. המחיר מתחיל באלפים בודדים ועלול להגיע לעשרות ומאות אלפי דולרים בחודש בתחומים תחרותיים בחו"ל.

במידה ואין ברשותך תקציב פרסום המאפשר השקעה בסדר גודל כזה, או במידה ותוצאות מידיות רלוונטיות יותר לעסק שלך, מומלץ לבחור בפרסום ממומן בגוגל.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למסלול הקידום האורגני שלנו!

  • תוכן איכותי שמותאם במיוחד בשביל העסק שלך

  • כתבות יח"צ וקישורים חיצוניים איכותיים לאתר

  • התאמה מלאה למנוע החיפוש של גוגל

  • שיפור מהירות האתר ואופטימיזציה מלאה

  • להצגת פרטים נוספים על התכנית ומחירים

מסלול קידום אורגני פרימיום

החל מ

4500

בחודש

אנו מתאימים את תכנית הקידום האורגני שלנו במיוחד לפי הצרכים שלכם ושל העסק שלכם, ולכן אין באפשרותינו לפרט מה התכנית תכלול בדיוק או לתת מחיר מדוייק לתכנית ללא שיחה מעמיקה איתכם קודם לכן. אנחנו מאמינים בשירות איכותי שמניב תוצאות. אנחנו כאן בשביל להצליח יחד איתכם, ולכן אנו מתחייבים להחזיר לכם את כספיכם אם לא תהיו מרוצים מהשירות.

להתאמת תכנית קידום אורגני במיוחד בשביל העסק שלכם התקשרו עכשיו052-7299471

השאירו לנו את פרטיכם

אנו נערוך מחקר מילים ופונטציאל לקוחות בשביל העסק שלכם בחינם, ונחזור אליכם עם תכנית הקידום המשתלמת ביותר עבורכם.

סגור