למה אנחנו עושים את זה?

יש לנו מטרה אחת ברורה, שממנה אנחנו לא סוטים, אפילו לא בס"מ אחד – לגרום לעסקים קטנים ובינוניים לצמוח בעזרת טכנולוגיה חכמה ועבודה איכותית. עסקים קטנים ובינוניים שישכילו לאמץ תהליכים טכנולוגיים ונוכחות דיגיטלית חזקה, יוכלו לעקוף חברות גדולות וותיקות שנשארו מיושנות.

יש שלושה תחומים שמניעים אותנו: מידע, טכנולוגיה וההון האנושי.

אנחנו מונעים ממידע, מידע הוא מה שמניע את המין האנושי לבצע בחירות מושכלות. השימוש במידע הוא נרחב ומתפתח, בצורה טבעית או מלאכותית, מהבחירה שלך לחכות מעט לפני לגימת תה חם, בזכות המידע שתה רותח גורם לכוויות, ועד ליכולת עיבוד מידע של פייסבוק לפרסם למיליארדי אנשים בדיוק את מה שהם אוהבים.

אנחנו מונעים מטכנולוגיה, הטכנולוגיה היא העתיד שלנו, האישי והעסקי, מטכנולוגיה פשוטה כמו שליחת "SMS תודה" אוטומטי ללקוח מרוצה, אחר ביצוע עסקה מוצלחת, ועד לרובוטים בעלי בינה מלאכותית, העונים לשיחות טלפון מלקוחות ומטפלים במכירות.

אנחנו מונעים מההון האנושי, מטבעו של האדם להתפתח, ללמוד, להתקדם ולעשות טוב לאנושות. עסק מוצלח הוא עסק שמבין אנשים, את העובדים שלו, את הקולגות שלו, והכי חשוב – את הלקוחות שלו. בעידן בו יש מבחר גדול כל-כך של אפשרויות ומידע, הלקוח מצפה לשירות הטוב ביותר, במחיר הטוב ביותר, והצורך בהבנת הלקוח חשוב מאין כמותו.

אנחנו מבינים את הלקוחות שלנו, נשמח לעזור לך להבין טוב יותר את הלקוחות שלך.

בעידן הנוכחי ובריבוי הטכנולוגיות והאפשרויות, קשה עד בלתי אפשרי להבין אילו אפשרויות יש לנו על מנת לפתח את העסק שלנו ללא ידע מקצועי. ישנם עסקים רבים אשר יש להם כמעט את כל מה שעסק צריך: מקצועיות רבה, תהליך מכירה נכון, עובדים מסורים ואהבה למקצוע אך זה לא מספיק, הפן הטכנולוגי חסר.

בזמן שבו רוכשים מוצרים, מזמינים טיסות וסוגרים עסקאות בלחיצת כפתור מהטלפון אסור לעסקים להיות מנותקים מטכנולוגיה. על מנת לגשר על פערים אלו התחלנו לפתח מוצרים ושירותים המעניקים פתרונות טכנולוגיים מתקדמים המתאימים לכיסם של בעלי עסקים קטנים ובינוניים שאין ביכולתם המקצועית או הפיננסית לטפל בפתרונות טכנולוגיים ודיגיטליים פשוטים עד מורכבים.

יש שלושה עקרונות מנחים שמלווים אותנו בכל עסקה, אלה הם גם היתרונות שלנו.

  • אנחנו לא "גובים כסף על מותג", לא על משרדים מפוארים ולא על אספרסו בכניסה. אנחנו מאמינים בעבודה קשה, עבודה איכותית וחכמה, שלטווח ארוך תמיד משתלמת.
  • אנחנו מונעים מהרווחיות שאנו יוצרים לעסקים איתם אנו עובדים. אנחנו יוצרים אינטרס משותף ועומדים ביעדים מוגדרים מראש. תמיד נשאף להתאים את השירות הנכון לתקציב הנכון ואנחנו רואים את הצלחת לקוחותינו כאחריות המקצועית שלנו.
  • אנחנו מדברים בגובה העיניים. מורכבת ככל שתהיה העבודה שנבצע, תמיד נדאג להעביר את הדברים בצורה הברורה ביותר, ללא מונחים טכניים מיותרים, עם דוחות שמאפשרים להבין בדיוק את התוצאות שהשגנו.

כל עסק יכול לפרוח, הוא רק צריך את הכלים המתאימים להצלחה. בשביל זה אנחנו פה.

סגור